Besko Tarım Marketleri

Bitkisel üretimin iki temel girdisi vardır. Besleme ve Koruma ürünleri. Besko Tarım Marketleri, bu iki temel girdinin üreticiye sağladığı faydaların ve katma değerlerin adıdır.

Besko Tarım Marketleri bitki üreticilerine yerinde 'Yüksek Verim ve Ekonomik Çözüm' sağlamak hedefiyle kurulmuş, bir nevi biyo etkinlik istasyonlarıdır.

Üreticinin sorunlarına Zamanında ve yerinde çözüm geliştirmek için, üreticilerin ürünlerine katma değer sağlamak için yerinde hizmet veren bir marketleri zinciridir. Besko Tarım Marketleri; aynı zamanda sektörde 30 yılı aşkın tecrübeli kadrosu ve yöneticilerinin titizlikle seçtikleri, seçkin, kendini tarlada ispat etmiş ürünleri rafında bulunduran kalitesi tartışılmaz bir pazarın adıdır. Biyo yararlılık konusunda kendini ispat etmemiş veya tecrübe edilmemiş hiç bir ürünü rafında bulundurmayan ve seçkin besleme ve koruma ürünlerin satıldığı bir tarım marketler zinciridir.

İlk şube 2017 yılında Kumluca'da açılmıştır. Geçen zaman içerisinde müşterisine birebir verdiği hizmetle, üretici sayesini hızla arttırmış ve kendini bölgesinde aranır hale getirmiştir Bu sebepten her geçen gün çeşitli bölgelerde böyle bir market zincirinin kurulması ihtiyaç haline gelmiş ve yeni şubeler açma faaliyetleri sürdürülmektedir. Besko Tarım Marketlerinin en önemli hedeflerinden birisi de tüketici ile temas ederek zamanında ihtiyaçları giderek, üretim yerinde sorunlar büyümeden ve verim düşüklüğüne fırsat vermeden, olumsuzluklara zamanında müdahale ederek çiftçiye, üreticiye katma değer sağlamaktır.

Besko Tarım Marketleri,

Üreticinin sorunlarına profesyonel çözümler sunar, bitkilerini;

Besler ve Korur.